Lithuania-Poland-Russia ENPI Cross-border Cooperation Programme 2007-2013
Lithuania Polish Russia English
Lithuania-Poland-Russia ENPI Cross-border Cooperation Programme 2007-2013 BW

BAIGIAMOJI PROJEKTO KONFERENCIJA PRISTATĖ REKONSTRUOTUS STADIONUS ŠILALĖJE IR MAMONOVE

2014-11-14
2014 m. lapkričio 6-7 dienomis Šilalėje vyko projekto „Tarptautinių socialinių ryšių plėtojimas per sportą Šilalės ir Mamonovo savivaldybėse“ (Nr. ILPR.02.02.00-72-019/10-00) baigiamoji konferencija. Konferenciją organizavo projekto paramos gavėjas - Šilalės rajono savivaldybės administracija. Konferencija prasidėjo Šilalės meno mokyklos mokytojų kanklių ansamblio sveikinimu. Sveikinimo žodžius tarė Šilalės rajono savivaldybės meras Jonas Gudauskas ir  Oleg Rodin, Mamonovo miesto apygardos administracijos vadovo pavaduotojas (Kaliningrado sritis, Rusija), kurie akcentavo projekto svarbą abiem savivaldybėms ir šių savivaldybių bendradarbiavimui, tarptautinių ryšių plėtojimui.

Projekto vadovas Petras Punys susirinkusiems pristatė projektą: jo tikslus, uždavinius, pasiektus rezultatus, iškilusias problemas ir jų sprendimą, projekto indėlį tarptautinių socialinių ryšių plėtojimui, taip pat parodė filmuką apie Šilalėje vykusią tarptautinę vaikų sporto stovyklą.

Projekto partnerio, Mamonovo miesto apygardos administracijos, atstovė Galina Isaevič pristatė projekto įgyvendinimą šiame mieste.

Konferencijos metu buvo perskaityti pranešimai apie fizinio aktyvumo naudą sveikatai ir jo skatinimo būdus, supažindino su atliktų apklausų rezultatais dėl Šilalės rajono mokyklinio amžiaus moksleivių sveikatos būklės, o taip pat apie kitus projektus, įgyvendinamus pagal 2007-2013 m. Lietuvos, Lenkijos ir Rusijos EKPP bendradarbiavimo per sieną programą. 

Konferencijos dalyviai apžiūrėjo rekonstruotą Šilalės miesto stadioną, įsigytas prekes ir  įrangą. Lapkričio 7 d. įvyko pažintinė ekskursija po Šilalės rajoną, kurios metu buvo pažymėtas projektų indėlis Šilalės rajono gyventojų sveikatai, poilsiui (įskaitant ir sportą), kultūrai.
The Lithuania – Poland – Russia Programme
is co-financed with the funds from the European Union
Site Map | Legal Notice Copyright © 2010 LT-PL-RU. All rights reserved.